Szkolenia

URSA AIR – przewody wentylacyjne z wełny mineralnej

To praktyczne szkolenie pokazujące budowę i montaż przewodów wentylacyjnych z wełny mineralnej. Jest to bardzo atrakcyjna alternatywa dla przewodów stalowych. URSA AIR to wyrób, który w jednym rozwiązaniu daje nam lekki i wytrzymały przewód wentylacyjny o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych.


Podaj swoje dane

Akceptacja RODO

* Akceptuję Politykę prywatności znajdującą się pod adresem: Informacje o ochronie danych osobowych.
Chcę otrzymywać informacje marketingowe o produktach, usługach, ofertach i wydarzeniach z URSA Polska wysyłane przez URSA Polska Sp. z o. o poprzez podane wyżej środki komunikacji. Zgadzam się także na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie www.ursa.pl. Zgodę na przetwarzanie danych można w każdej chwili wycofać ze skutkiem na przyszłość wobec URSA Polska Sp. z o.o.
Tekst informacyjny:
W niniejszym dokumencie o ochronie danych osobowych zostaną przekazane Państwu obowiązkowe informacje o przetwarzaniu Państwa danych osobowych. Przetwarzając Państwa dane nasza firma działa zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych, w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwane dalej RODO. Czytaj dalej
(* pole obowiązkowe)