Szkolenia

Witamy w module szkoleniowym URSA-GO. Dedykujemy go wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu izolacji termicznych wykonywanych z mineralnej wełny szklanej.

To cykl spotkań, w trakcie których nasi doświadczeni eksperci wyjaśnią i omówią zagadnienia związane z zastosowaniem, właściwościami, funkcjami oraz wymaganiami i zadaniami wyrobów URSA w budownictwie.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś – za udział w szkoleniach możesz zdobyć dodatkowe dukaty!

Wybierz szkolenie:

URSA AIR – przewody wentylacyjne z wełny mineralnej

URSA AIR – przewody wentylacyjne z wełny mineralnej

To praktyczne szkolenie pokazujące budowę i montaż przewodów wentylacyjnych z wełny mineralnej. Jest to bardzo atrakcyjna alternatywa dla przewodów stalowych. URSA AIR to wyrób, który w jednym rozwiązaniu daje nam lekki i wytrzymały przewód wentylacyjny o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych.


Dobór grubości izolacji wg. Warunków Technicznych 2022 (Program Termo)

Dobór grubości izolacji wg. Warunków Technicznych 2022 (Program Termo)

W kilku prostych krokach pokażemy Ci, w jaki sposób dobrać izolację termiczną w podstawowych przegrodach budynku takich jak: dach skośny, ściana fundamentowa, ściana szkieletowa czy poddasze nieużytkowe.


Fasady Wentylowane

Fasady Wentylowane

Szkolenie pokaże zalety oraz praktyczne aspekty prawidłowego montażu płyt wykonanych z mineralnej wełny szklanej w systemie VENTO FIX. Dzięki niemu będziesz w stanie wykonać tego typu aplikację w estetyczny sposób zgodny z wytycznymi technicznymi, bez ponoszenia zbędnych kosztów.