O programie - Dystrybutor

 


Nowa edycja programu URSA-GO Wygraj z nami daje możliwość uczestnictwa również Dystrybutorom. Zarejestruj swój punkt sprzedaży i zgłaszaj sprzedaż wełny Ursa do wykonawców biorących udział w programie. Zdobywaj nagrody kwartalne, roczne, bierz udział w dodatkowych konkursach i szkoleniach.


Co zyskasz?
Zebrane w programie dukaty będą przypisywane do Twojego indywidualnego konta. Na  koniec  kwartału 1,2,3 trzech Uczestników z największą liczbą dukatów otrzyma odpowiednio pierwszą, drugą i trzecią nagrodę wyspecyfikowaną na platformie. Nagroda główna wręczona zostanie Uczestnikowi, który w trakcie całej edycji programu zgromadzi największą liczbę dukatów.

Czas trwania programu 02.11.2022r. – 30.10.2023r.

Jak dołączyć do programu?1. zarejestruj swój punkt sprzedaży/ oddział  on-line na platformie - wystarczy, że klikniesz tutaj2. Poczekaj na e-maila potwierdzającego Twoją rejestrację. W przypadku rejestracji oddziału do aktywacji konta potrzebna będzie zgoda osoby uprawnionej na udział programie 3. Rejestruj zakupy wełny Ursa dokonywane przez wykonawców biorących udział w programie - liczbę dukatów znajdziesz w poniższej tabeli rozliczeniowej4. Graj o nagrody kwartalne, oraz główną nagrodę roczną !


Tabela rozliczeniowa
Typ produktuJednostka rozliczeniowaIlość dukatów
Produkty URSA - płyta w paczkach1 paczka10 dukatów
Produkty URSA - rolki1 rolka10 dukatów
Produkty URSA AIR:
URSA AIR ZERO A2 - 25 mm
URSA AIR ZERO A2 - 40 mm
URSA AIR TECH 2 - 25 mm
URSA AIR ZERO B - 25 mm

1 płyta
1 płyta
1 płyta
1 płyta


20 dukatów
30 dukatów
20 dukatów
10 dukatów

URSA Pure Floc1 paleta300 dukatów
Wystarczy że zarejestrujesz dokument potwierdzający wykonawcy biorącego udział w programie na swoim koncie wybierając Dodaj dokument.

Ważne dokumenty

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami – nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą i udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji dotyczących programu.
Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
e-mail: ursago.ursa.pl@etexgroup.com
Adres do korespondencji: URSA Polska Sp. z o.o., ul. Ruchliwa 15, 02-182 Warszawa