O programie - Wykonawca

 


Program URSA-GO Wygraj z nami stworzyliśmy właśnie dla Ciebie! Jeśli jesteś Wykonawcą prowadzącym działalność montażowo-budowlaną - nie czekaj i dołącz do nas już dziś. Udział w programie daje wiele możliwości. Poza wartościowymi nagrodami rzeczowymi, które możesz wybierać spośród czterech kategorii takich jak: Odzież ochronna, Narzędzia, Akcesoria oraz Elektronika i Rozrywka, będziesz mógł korzystać z dodatkowych promocji, konkursów czy szkoleń.


Co zyskasz?
Zebrane w programie punkty będą przypisywane do Twojego indywidualnego konta. W wybranym przez siebie momencie będziesz mógł wymieniać je na nagrody z katalogu lub pozostałe wyjątkowe korzyści, o których na bieżąco będziemy Cię informować.
Czas trwania programu 02.11.2023r. – 30.10.2024r.

Jak dołączyć do programu?


1. Wybierz najlepszy dla Ciebie sposób:
- zarejestruj się on-line na platformie - wystraczy, że klikniesz tutaj
lub
- wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się na ulotkach informacyjnych lub pobierz go i wydrukuj stąd, następnie zrób zdjęcie formularza i prześlij go na adres e-mailowy ursago.ursa.pl@etexgroup.com lub listownie na adres: URSA Polska SP. z o.o., ul. Ruchliwa 15,02-182 Warszawa - koniecznie z dopiskiem 'URSA-GO"2. Poczekaj na e-maila potwierdzającego Twoją rejestrację - pierwsze logowanie aktywuje konto.3. Kupuj wełnę URSA i rejestruj zakupy - liczbę punktów znajdziesz w poniższej tabeli rozliczeniowej4. Zebrane punkty wymieniaj na atrakcyjne nagrody!


Tabela rozliczeniowa
Typ produktuJednostka rozliczeniowaIlość punktów
Produkty URSA - płyta w paczkach1 paczka1 pkt
Produkty URSA - rolki1 rolka1 pkt
Produkty URSA AIR:
URSA AIR ZERO A2 - 25 mm
URSA AIR ZERO A2 - 40 mm
URSA AIR TECH 2 - 25 mm
URSA AIR ZERO B - 25 mm

1 płyta
1 płyta
1 płyta
1 płyta


2 pkt
3 pkt
2 pkt
1 pkt

URSA Pure Floc1 paleta30 pktJeśli dokonałeś zakupu produktu w płytach zrób zdjęcie dokumentu potwierdzającego zarejestruj go na swoim koncie wybierając Dodaj dokument, lub prześlij go na adres ursago.ursa.pl@etexgroup.comJeśli wycinasz etykiety produktów prześlij je na adres: Ursa Polska Sp z o.o. ul. Ruchliwa 15, 02-182 Warszawa z dopiskiem „URSA-GO”


Ważne dokumenty

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami – nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą i udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji dotyczących programu.
Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
e-mail: ursago.ursa.pl@etexgroup.com
Adres do korespondencji: URSA Polska Sp. z o.o., ul. Ruchliwa 15, 02-182 Warszawa