Nagrody

2. Translator Anfier

2. Translator Anfier

2 miejsce
Anfier Urządzenie do tłumaczenia języka offline W10 PRO dla 144 języków i akcentów, urządzenie do natychmiastowego tłumacza, nie wymaga WiFi
  • Doskonałość offline: Uwolnij autentyczne tłumaczenie offline dla 10 głównych języków】 Odkryj dokładne tłumaczenie offline w dowolnym miejscu i czasie dzięki najnowszemu urządzeniu Anfier do tłumaczenia AI, W12. Do precyzyjnego tłumaczenia nie jest wymagany dostęp do Internetu. Obsługuje 10 głównych języków offline: hiszpański, angielski, chiński, japoński, francuski, niemiecki, arabski, rosyjski, koreański i tajski. Bezproblemowe tłumaczenie pomiędzy dowolną kombinacją tych języków.

  • Zaawansowane tłumaczenie AI: Anfier W10 to najnowocześniejszy tłumacz AI 2022 z 1G RAM i 8G ROM, co czyni go jednym z najszybszych i najpotężniejszych tłumaczy na świecie. Czas reakcji wynoszący mniej niż 0,5 sekundy jest szybszy niż tłumacz. Urządzenie jest wyposażone w 3-calowy ekran dotykowy TFT (IPS) i zapewnia bardzo wysoką dokładność tłumaczenia przy 97% dokładności testu.

  • Tłumaczenie obrazu HD i zaawansowana redukcja szumów: Anfier W10 obsługuje tłumaczenie zdjęć w 42 językach i rozpoznaje zarówno czcionki, jak i odręczne. Posiada zaawansowane funkcje redukcji szumów, umożliwiające dokładne rozpoznawanie głosu w czasie rzeczywistym nawet w hałaśliwym otoczeniu. Podwójne mikrofony redukujące hałas i zaawansowany głośnik zapewniają wyraźne przechwytywanie i odtwarzanie dźwięku.

  • Długa żywotność baterii: bateria 1500 mAh zapewnia do 8 godzin ciągłego użytkowania i może wytrzymać do tygodnia w trybie czuwania. Urządzenie można w pełni naładować w ciągu zaledwie 1-2 godzin, dzięki czemu jest wygodnym towarzyszem podróży, który można łatwo nosić w kieszeni.