Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:
800 802 302
ursa.go@ursa.com

Witamy w bezpłatnym module szkoleniowym URSA-GO. Dedykujemy go wszystkim, którzy zajmują się branżą budowlaną, izolacjami termicznymi, akustycznymi oraz instalacjami klimatyzacyjno-wentylacyjnymi.

To cykl spotkań, w trakcie których nasi doświadczeni eksperci wyjaśnią i omówią zagadnienia związane z zastosowaniem, właściwościami, funkcjami oraz wymaganiami i zadaniami wyrobów URSA w budownictwie.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś – ilość miejsc, w przypadku niektórych szkoleń jest ograniczona!

Jeśli jesteś Wykonawcą, a nie masz jeszcze konta na platformie - załóż je szybko tutaj

Fasady Wentylowane

Szkolenie pokaże zalety oraz praktyczne aspekty prawidłowego montażu płyt wykonanych z mineralnej wełny szklanej w systemie VENTO FIX. Dzięki niemu będziesz w stanie wykonać tego typu aplikację w estetyczny sposób zgodny z wytycznymi technicznymi, bez ponoszenia zbędnych kosztów.

Dobór grubości izolacji wg. Warunków Technicznych 2022 (Program Termo)

W kilku prostych krokach pokażemy Ci, w jaki sposób dobrać izolację termiczną w podstawowych przegrodach budynku takich jak: dach skośny, ściana fundamentowa, ściana szkieletowa czy poddasze nieużytkowe.

URSA AIR – przewody wentylacyjne z wełny mineralnej

To praktyczne szkolenie pokazujące budowę i montaż przewodów wentylacyjnych z wełny mineralnej. Jest to bardzo atrakcyjna alternatywa dla przewodów stalowych. URSA AIR to wyrób, który w jednym rozwiązaniu daje nam lekki i wytrzymały przewód wentylacyjny o bardzo dobrych parametrach termicznych i akustycznych.

Izolacja wdmuchiwana – Wełna URSA Pure Floc

To innowacyjne rozwiązanie URSA, które pozwala na szybkie wykonanie nowoczesnej, ekologicznej w pełni paropszepuszczalnej izolacji termicznej z najwyższą klasą reakcji na ogień A1. Szkolenie pokazuje praktyczne aspekty aplikacji, rozwiązania oraz jego najważniejsze zalety.