Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:
800 802 302
ursa.go@ursa.com
Narzędzia
Gładzik URSA AIR
Gładzik URSA AIR
6 pkt

Zapewnia szybkie i sprawne dociśnięcie i wyrównanie taśmy aluminiowej, po jej przyklejeniu do przewodów URSA AIR.

Nóż URSA AIR
Nóż URSA AIR
14 pkt

Nóż służy do przycinania materiałów z wełny mineralnej, podczas wykonywania prac izolacyjnych. Nadaje się zarówno do płyt o grubości 25 mm jak i 40 mm.

Nóż do wełny
Nóż do wełny
17 pkt

Świetnie sprawdzi się podczas wykonywania termoizolacji budynku wełną mineralną. Ostrze wyposażone w specjalnie ukształtowane zęby, znacznie ułatwia wbijanie sie w ten materiał i jego przecinanie – bez strzepienia.

Uchwyt do noszenia płyt gipsowych
Uchwyt do noszenia płyt gipsowych
39 pkt

Uchwyt marki Stanley pomaga w łatwy, szybki i bezpieczny sposób przenieść płytę w pożądane miejsce. Przeznaczony jest do prac budowlanych w domu, jak również na placu budowy. Maksymalny udźwig wynosi 91 kg.

Nożyce do blachy proste
Nożyce do blachy proste
41 pkt

Przeznaczone do cięcia stali, aluminium, tworzyw sztucznych i innych materiałów o grubości do 1,2 mm. Nożyce Stanley 14-563 wyposażone zostały w bimateriałową  i ergonomiczną rękojeść gwarantując komfort użytkowania. 

Kątownik stalowy
Kątownik stalowy
46 pkt

Kątownik stalowy Wolfcraft WF5205000 to przyrząd pomiarowy do mierzenia, trasowania i kreślenia. Zdejmowana prowadnica boczna służy do precyzyjnych prac przy krawędziach, jak i na powierzchniach po obu stronach obrabianego materiału.

Strug do krawędzi płyt
Strug do krawędzi płyt
75 pkt

Wysoka ergonomia użytkowania. Zapewnia idealnie równą krawędź, za jednym ruchem dzięki potrójnemu ostrzu.
Przeznaczony do płyt z karton-gipsu o grubości 9.5 mm i 12.5 mm.

Ekierka URSA AIR
Ekierka URSA AIR
77 pkt

Za jej pomocą można w łatwy i szybki sposób wyznaczyć kąty 22,5° oraz 45°. Ekierka ma naniesioną skalę w cm i może być używana do rozmierzania brył.

Podpórka teleskopowa
Podpórka teleskopowa
88 pkt

Podpórka Wolfcraft 4042000, jest niezastąpiona przy montażu płyt kartonowogipsowych. Dzięki funkcji składania jest wygodna w użyciu i łatwa w transporcie.


Przyrząd do cięcia płyt GK Stanley
Przyrząd do cięcia płyt GK Stanley
97 pkt

Dwa przeciwstawne stalowe koła umożliwiają cięcie płyty G/K z dwóch stron jednocześnie. Nadaje się do cięcia płyt o grubości 9,5-15 mm. Nastawna szerokość cięcia do 12 cm.

Zszywacz
Zszywacz
101 pkt

Zszywacz Stanley TR75 pozwala na użycie 6 różnych rodzajów gwoździ oraz zszywek. Posiada zintegrowany wskaźnik ilości zszywek, pokazujący ich zapas. Wyposażony w nowoczesną konstrukcję Anti-jam, która przeciwdziała blokadzie zszywek.

Pas monterski
Pas monterski
104 pkt

Skórzany pas monterski NEO 84-330 posiada możliwość regulacji obwodu. Wyposażony jest w dwie wzmocnione kieszenie, dzięki którym pomieścisz duże ilości drobnych narzędzi.

Lampa robocza LED
Lampa robocza LED
108 pkt

Służy do oświetlania pomieszczeń na budowach oraz przy pracach na zewnątrz. Naświetlacz Tiross TS-1847 generuje strumień światła o mocy 3000 lumenów. Wytrzymała, aluminiowa obudowa i gumowa rękojeść dają pewność uchwytu oraz wysoką odporność na trudne warunki pracy. 

Prowadnica do płyt
Prowadnica do płyt
162 pkt

Uniwersalna prowadnica WOLFCRAFT, z docinakiem równoległym, zapewnia 100% precyzji. Wyposażona w ruchome ramię w kształcie litery „T” z funkcją ustawienia kąta. Wykonana z aluminium anodyzowanego, dzięki czemu jest odporna na korozję.

Ostrza do narzędzi URSA AIR 40mm
Ostrza do narzędzi URSA AIR 40mm
165 pkt

Zestaw zamiennych ostrzy do narzędzi URSA AIR 40 mm.

Nagrzewnica turbo
Nagrzewnica turbo
167 pkt

Nagrzewnica turbo Stanley 2000W ST-302-231-E wyposażona jest w termostat, który chroni ją przed przegrzaniem. Powierzchnia ogrzewana wynosi do 25 m3. Dodatkowo nagrzewnica posiada często wykorzystywaną funkcję - nadmuchu bez ogrzewania.

Przedłużacz zwijany
Przedłużacz zwijany
191 pkt

Przydatny na każdej budowie przedłużacz zwijany EMOS P084253, wykonany został z przewodu mrozoodpornego zwijanego na nawijak. Idealny do pracy pod napięciem sieciowym 230 V, z przekrojem przewodów 3x2,5 mm2. Długość 25 m.

Ostrza do narzędzi URSA AIR 25mm
Ostrza do narzędzi URSA AIR 25mm
204 pkt

Zestaw zamiennych ostrzy do narzędzi URSA AIR 25 mm.

Zszywacz rozprężny do URSA AIR
Zszywacz rozprężny do URSA AIR
219 pkt

Służy do wzmocnienia połączeń wykonanych z kanałów URSA AIR.

Szlifierka oscylacyjna
Szlifierka oscylacyjna
249 pkt

Szlifierka oscylacyjna Stanley FME440K z mocnym silnikiem oraz dużym ruchem oscylacyjno -okrężnym zapewnia efektywne szlifowanie.

Laser krzyżowy
Laser krzyżowy
267 pkt

Niezastąpiony podczas prac budowlanych. Zielona wiązka lasera Bosch Quigo gwarantuje lepszą widoczność i zwiększa zasięg jego pracy do 12 m.

Dalmierz laserowy
Dalmierz laserowy
275 pkt

Dalmierz laserowy Bosch PLR 30C umożliwia szybkie i precyzyjne pomiary długości do 30 m. Za jego pomocą obliczysz kubaturę, odległość i powierzchnię. Niewątpliwą zaletą jest możliwość połączenia za pomocą Bluetooth i przeniesienie danych do aplikacji Bosch.

Młotowiertarka
Młotowiertarka
411 pkt
Przeznaczona jest do wiercenia bezudarowego w drewnie, stali i ceramice oraz wiercenia z udarem w betonie i murze. Solidna budowa FME500K zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła oraz zabezpieczenie przed pyłem, co pozwala na jej bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach roboczych.
Wiertarko-wkrętarka
Wiertarko-wkrętarka
553 pkt
Bezszczotkowa, dwubiegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa Stanley FMC627D2 18V. W zestawie z dwoma akumulatorami Li-Ion o pojemności 2 Ah oraz szybką ładowarką sieciową w poręcznej, wytrzymałej walizce.
Powrót do katalogu nagród