Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:
800 802 302
ursa.go@ursa.com
Narzędzia
Gładzik URSA AIR
Gładzik URSA AIR
5 pkt

Zapewnia szybkie i sprawne dociśnięcie i wyrównanie taśmy aluminiowej, po jej przyklejeniu do przewodów URSA AIR.

Nóż URSA AIR
Nóż URSA AIR
11 pkt

Nóż służy do przycinania materiałów z wełny mineralnej, podczas wykonywania prac izolacyjnych. Nadaje się zarówno do płyt o grubości 25 mm jak i 40 mm.

Miara zwijana stalowa 5m
Miara zwijana stalowa 5m
12 pkt

Wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, dodatkowo obudowana gumową warstwą ochronną. Gumowa warstwa pełni także funkcję antypoślizgową. Taśma miary powleczona została warstwą nylonu. Długość 5 m.

Metr stolarski
Metr stolarski
13 pkt

Wykonany z wysokiej jakości drewna brzozowego z wielowarstwową powłoką lakieru, który zabezpiecza miarę przed przetarciami i promieniami UV. Segmenty łączone stalowymi łącznikami bez widocznych nitów. Długość 2 m.

Nóż do wełny
Nóż do wełny
14 pkt

Świetnie sprawdzi się podczas wykonywania termoizolacji budynku wełną mineralną. Ostrze wyposażone w specjalnie ukształtowane zęby, znacznie ułatwia wbijanie sie w ten materiał i jego przecinanie – bez strzepienia.

Automatyczny ołówek z temperówką
Automatyczny ołówek z temperówką
21 pkt

Pozwala na znaczenie w trudno dostępnych szczelinach, otworach oraz na powierzchni gładkich, chropowatych, mokrych czy suchych. Wyposażony w mechanizm do automatycznego wysuwania wkładów z wbudowaną temperówką. Wymienne, dwustronne wkłady o śr. 2,8 mm.

Kątomierz z poziomicą
Kątomierz z poziomicą
21 pkt

Kątownik stolarski nastawny 200 mm. Ramię aluminiowe z czytelną skalą, odporną na ścieranie. Kątownik może być używany jako poziomica dzięki wbudowanej libelli w stopie. Stopa wykonana z tworzywa.

Miara zwijana stalowa 8m
Miara zwijana stalowa 8m
22 pkt

Wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, dodatkowo obudowana gumową warstwą ochronną. Gumowa warstwa pełni także funkcję antypoślizgową. Taśma miary powleczona została warstwą nylonu. Długość 8 m.

Nożyce do blachy proste
Nożyce do blachy proste
26 pkt

Przeznaczone do cięcia stali, aluminium, tworzyw sztucznych i innych materiałów o grubości do 1,2 mm. Nożyce wyposażone zostały w bimateriałową  i ergonomiczną rękojeść gwarantując komfort użytkowania.

Metalowy zdzierak
Metalowy zdzierak
26 pkt

Ostrza wykonane z wysokiej jakości stali SK2 przystosowane do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Długość 140 mm, korpus stalowy.

Uchwyt do noszenia płyt gipsowych
Uchwyt do noszenia płyt gipsowych
28 pkt

Uchwyt pomaga w łatwy, szybki i bezpieczny sposób przenieść płytę w pożądane miejsce. Przeznaczony jest do prac budowlanych w domu, jak również na placu budowy. Maksymalny udźwig wynosi 91 kg.

Kątownik stalowy
Kątownik stalowy
32 pkt

Wyposażony w wyraźną, wytrawioną, dwustronną podziałkę w mm doskonale sprawdzi się przy pracach budowlanych jak i majsterkowaniu. Możliwość ustawienia pod kątami 90 i 45 stopni.

Poziomica aluminiowa
Poziomica aluminiowa
36 pkt

Wykonana z wytrzymałego profilu aluminiowego o grubości ścianki 2 mm. Gumowe osłony na końcach absorbują wstrząsy i uderzenia, natomiast frezowana powierzchnia umożliwia wykonanie dokładniejszego pomiaru. Dokładność do 0,5 mm oraz możliwość odczytu pochylenia 2%.

Pas monterski
Pas monterski
54 pkt

Wykonany z trwałej tkaniny denier zapewnia szybki dostęp do narzędzi w miejscu pracy. Miękkie podbicie pasa gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę noszenia. Rozmiar i kształt kieszeni umożliwiają wygodne przechowywanie narzędzi.

Przenośny naświetlacz LED
Przenośny naświetlacz LED
56 pkt

Mobilny reflektor o mocy 10 W świetnie sprawdzi się na budowach. Dzięki klasie ochrony IP65 (pyłoszczelność i odporność na strumień wody) doskonale nadaje się do użytku na zewnątrz. Lampę można bezstopniowo odchylać i blokować jedną ręką dzięki złączce na ramie.

Strug ostrze do krawędzi płyt kartongips
Strug ostrze do krawędzi płyt kartongips
58 pkt

Wysoka ergonomia użytkowania. Zapewnia idealnie równą krawędź, za jednym ruchem dzięki potrójnemu ostrzu. Przeznaczony do płyt z karton-gipsu o grubości 9.5 mm i 12.5 mm.

Zestaw bitów do wkrętarki
Zestaw bitów do wkrętarki
62 pkt

Bity przystosowane są do najcięższych prac z wkrętarkami udarowym o dużej mocy. Oznaczenie kolorami ułatwia dobranie odpowiedniego rozmiaru. Całość zapakowana w praktyczne etui, które odporne jest na uderzenia.

Ekierka URSA AIR
Ekierka URSA AIR
63 pkt

Za jej pomocą można w łatwy i szybki sposób wyznaczyć kąty 22,5° oraz 45°. Ekierka ma naniesioną skalę w cm i może być używana do rozmierzania brył.

Przyrząd do cięcia płyt kartongips
Przyrząd do cięcia płyt kartongips
68 pkt

Dwa przeciwstawne stalowe koła umożliwiają cięcie płyty G/K z dwóch stron jednocześnie. Nadaje się do cięcia płyt o grubości 9,5-15 mm. Nastawna szerokość cięcia do 12 cm.

Podpora teleskopowa
Podpora teleskopowa
72 pkt

Niezbędna przy samodzielnym montażu dużych płyt na sufitach i skosach. Maksymalne obciążenie wynosi do 30 kg. Składana teleskopowo, od 1,6 do 2,9 m. Zapewnia dokładne ustawienie poprzez mechanizm pompujący.


Zszywacz
Zszywacz
74 pkt

Pozwala na użycie 6 różnych rodzajów gwoździ oraz zszywek. Posiada zintegrowany wskaźnik ilości zszywek, pokazujący ich zapas. Wyposażony w nowoczesną konstrukcję Anti-jam, która przeciwdziała blokadzie zszywek.

Ścisk stolarski
Ścisk stolarski
77 pkt

Ścisk o mocy do 1500N, przeznaczony m. in. do przemysłu stolarskiego - wszędzie tam, gdzie potrzeba łączyć ze sobą różne elementy. Nylonowe szczęki wzmocnione są włóknem szklanym. Prowadnica wykonana z hartowanej stali węglowej. Istnieje możliwość odwracania szczęk.

Zszywacz ciesielski
Zszywacz ciesielski
89 pkt

Idealnie nadaje się m.in. dla dekarzy, tapicerów, osób montujących izolację. Wyposażony w wygodną gumową rękojeść oraz Pin zwalniający w przypadku blokady zszywek w narzędziu. Mechanizm ładowania zszywek od dołu zapobiega ich wypadaniu.

Prowadnica do płyt kartongips
Prowadnica do płyt kartongips
123 pkt

Uniwersalna prowadnica z docinakiem równoległym, zapewnia 100% precyzji. Wyposażona w ruchome ramię w kształcie litery „T” z funkcją ustawienia kąta. Wykonana z aluminium anodowanego, dzięki czemu jest odporna na korozję.

Ostrza do narzędzi URSA AIR 40mm
Ostrza do narzędzi URSA AIR 40mm
134 pkt

Zestaw zamiennych ostrzy do narzędzi URSA AIR 40 mm.

Drabina wolnostojąco ze stopniami
Drabina wolnostojąco ze stopniami
135 pkt

Kompaktowa aluminiowa drabina umożliwia wykonywanie rozmaitych prac wewnątrz pomieszczeń. Wyposażona w jednostronne wejście i wygodną platformą roboczą.

Nagrzewnica elektryczna
Nagrzewnica elektryczna
145 pkt

Technologia PTC sprawia, że urządzenie oddaje pełną moc od razu po włączeniu. Zastosowane elementy grzejne charakteryzują się długą żywotnością. Nagrzewnicę można włączyć w trybie pełnej mocy 2 kW lub w trybie połowy mocy 1 kW.


Dalmierz laserowy
Dalmierz laserowy
161 pkt

Wyposażony w jeden przycisk, dla szybkiej i łatwej obsługi oraz czarny wyświetlacz z białymi literami. Ogumowana częściowo obudowa zapewnia wygodny chwyt i komfort użytkowania.

Ostrza do narzędzi URSA AIR 25mm
Ostrza do narzędzi URSA AIR 25mm
166 pkt

Zestaw zamiennych ostrzy do narzędzi URSA AIR 25 mm.

Zszywacz rozprężny do URSA AIR
Zszywacz rozprężny do URSA AIR
178 pkt

Służy do wzmocnienia połączeń wykonanych z kanałów URSA AIR.

Szlifierka oscylacyjna
Szlifierka oscylacyjna
188 pkt

Szlifierka oscylacyjna wyposażona jest w mocny silnik oraz duży ruch oscylacyjno -okrężny, który zapewnia efektywne i sprawne szlifowanie.

Laser krzyżowy
Laser krzyżowy
261 pkt

Niezastąpiony podczas prac budowlanych i majsterkowaniu. Wiązka światła jest jasna i nie męczy wzroku. Wyposażony w wahadło blokujące, które zapewnia jego bezpieczny transport.

Przedłużacz bębnowy
Przedłużacz bębnowy
299 pkt

Przydatny na każdej budowie, wyposażony jest w gruby przewód 3x2,5mm2 i ma długość 40 m. Posiada wyłącznik przeciążeniowy oraz 4 gniazda z klapami. Klasa ochrony IP44 zapewnia ochronę przed bryzgami wody z dowolnego kierunku i ciałami stałymi o średnicy 1mm i większej.

Młotowiertarka
Młotowiertarka
342 pkt
Przeznaczona jest do wiercenia bezudarowego w drewnie, stali i ceramice oraz wiercenia z udarem w betonie i murze. Solidna budowa młotowiertarki zapewnia doskonałe odprowadzenie ciepła oraz zabezpieczenie przed pyłem, co pozwala na jej bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach roboczych.
Wiertarko-wkrętarka
Wiertarko-wkrętarka
376 pkt
Bezszczotkowa, dwubiegowa akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa. W zestawie z dwoma akumulatorami Li-Ion o pojemności 2 Ah oraz szybką ładowarką sieciową w poręcznej, wytrzymałej walizce.
Powrót do katalogu nagród