Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:
800 802 302
ursa.go@ursa.com
Elektronika i rozrywka
Głośnik bezprzewodowy
Głośnik bezprzewodowy
106 pkt

Kompaktowy, wodoodporny odtwarzacz zapewnia dźwięk na wysokim poziomie. Wbudowana bateria szybko się ładuje i gwarantuje nieprzerwaną pracę nawet do 5 godzin.

Kamera sportowa
Kamera sportowa
140 pkt

Pozwala na tworzenie świetnych nagrań w jakości Full HD (1920x1080). Funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu dzięki lekkiej konstrukcji i niewielkim rozmiarom, które gwarantują możliwość schowania jej do kieszeni.

Czytnik e-book
Czytnik e-book
265 pkt

Smukły, lekki, superprzenośny czytnik Pocketbook Touch, wyposażony jest w jasne podświetlenie SMARTlight z regulacją jego barwy. Teraz każdą ulubioną książkę możesz mieć zawsze przy sobie.

Słuchawki bezprzewodowe
Słuchawki bezprzewodowe
312 pkt

Słuchawki umożliwiają długie, bezprzewodowe słuchanie muzyki oraz prowadzenie rozmów. Zapewniają doskonałą czystość dźwięków, nawet do 30 godzin na jednym naładowaniu.

Wideorejestrator
Wideorejestrator
338 pkt

Wytrzymały i estetycznie wykonany jest świetnym wyborem dla każdego kierowcy. Dzięki matrycy Sony nagrania będą cieszyć oczy bogatą kolorystyką i perfekcyjnym kontrastem.

Zegarek sportowy
Zegarek sportowy
377 pkt

Technologia zastosowana w tym zegarku, umożliwia monitorowanie tętna na nadgarstku przez całą dobę. Wbudowany odbiornik GPS śledzi szybkość i trasę biegu. Funkcja monitorowania aktywności zlicza kroki, spalone kalorie i minuty intensywnej aktywności.

Soundbar
Soundbar
384 pkt

Zapewnia niezwykłe efekty dźwiękowe, które zastosowane zostały w filmach, grach czy serialach. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe słuchanie muzyki ze smartfona, laptopa czy tabletu.

Odkurzacz iRoomba
Odkurzacz iRoomba
907 pkt

Robot odkurzający jest doskonały do dywanów i twardych powierzchni dzięki 3-stopniowemu systemowi sprzątania. Sprawdzi się dla właścicieli zwierząt domowych. Wyposażony jest dodatkowo w technologię wykrywania brudu.

Konsola Xbox Series S
Konsola Xbox Series S
1084 pkt

To nowej generacji konsola do multimedialnej rozrywki dla całej rodziny. Maksimum możliwości przy minimum rozmiaru. 512 GB pamięci.

Smartfon
Smartfon
1153 pkt

Innowacyjny smartfon o wielu możliwościach zapewni niezawodne wsparcie w codziennej komunikacji oraz pracy. Świetnie sprawdzi się też jako doskonały gwarant rozrywki.

Telewizor
Telewizor
1538 pkt

Stylowy i elegancki telewizor z czarną, błyszczącą obudową to gwarancja naturalnie wyglądającego obrazu oraz niesamowitego dźwięku. Łatwość użycia zapewnia zdalne sterowanie Bluetooth aktywowane głosem.

Powrót do katalogu nagród