Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:
800 802 302
ursa.go@ursa.com
Akcesoria
Kubek termiczny
Kubek termiczny
25 pkt

Wygodny w użytkowaniu kubek pozwala na transportowanie gorących i zimnych napoi. Wyposażony został w szczelną zakrętkę z antypoślizgową obręczą, podwójne ścianki ze stali nierdzewnej i zawór regulujący ciśnienie wewnątrz kubka. Pojemność 330ml.

Czajnik
Czajnik
28 pkt

Czajnik elektryczny, wykonany został ze stali nierdzewnej. Dodatkowym wyposażeniem są antypoślizgowa rączka, obrotowa podstawa oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Termos turystyczny
NOWOŚĆ!
Termos turystyczny
40 pkt

Nadaje się do wszystkich rodzajów ciepłych napojów. Wykonany ze stali nierdzewnej, wolny od związków BPA, pokryty jest antypoślizgową powierzchnię zewnętrzną, która zapewnia pewny uchwyt. Zakręcany na zakrętkę.

Karta podarunkowa o wartości 50 zł
Karta podarunkowa o wartości 50 zł
50 pkt

Karta upoważnia jej posiada do zakupu towarów lub usług oferowanych do sprzedaży we wszystkich sklepach „Biedronka”. Wartość karty wynosi 50 zł.

Torba narzędziowa
Torba narzędziowa
61 pkt

Wyposażona w wiele wewnętrznych i zewnętrznych kieszeni zapewniających dobrą organizację. Posiada regulowany pasek na ramię oraz mocne i wodoodporne dno. Przechowywanie małych części lub rzeczy osobistych możliwe jest w zamykanej kieszeni przedniej.

Torba termiczna
Torba termiczna
85 pkt

Torba pozwala na zachowanie niskiej temperatury produktów. Idealnie sprawdzi się podczas biwaków, wycieczek czy zakupów. Torba wyposażona została w komorę główną, kieszeń boczną, regulowane mocne uchwyty oraz pasek zapewniające jej komfortowe użytkowanie.

Karta podarunkowa o wartości 100 zł
Karta podarunkowa o wartości 100 zł
100 pkt

Karta upoważnia jej posiada do zakupu towarów lub usług oferowanych do sprzedaży we wszystkich sklepach „Biedronka”. Wartość karty wynosi 100 zł.

Kuchenka mikrofalowa
Kuchenka mikrofalowa
199 pkt

Idealnie sprawdzi się w każdym miejscu pracy jak i w domu. Wyposażona w maksymalnie uproszczone i intuicyjne sterowanie oraz sześć poziomów mocy, dla jeszcze lepszego użytkowania.

Grill elektryczny
Grill elektryczny
203 pkt

Składany grill z regulowanym położeniem górnej płyty umożliwi sprawne i szybkie przygotowane smacznych i zdrowych potraw. Łatwe czyszczenie zapewniają elementy, które można myć w zmywarce.

Odkurzacz
Odkurzacz
243 pkt

Odkurzacz jest wygodny i wszechstronny w zastosowaniu. Dzięki specjalnie zaprojektowanym akcesoriom, szybko i skutecznie usuwa różnego rodzaju zanieczyszczenia.


Mop parowy
Mop parowy
461 pkt

Eliminuje nawet 99,99% bakterii z podłóg i dywanów wyłącznie za pomocą pary wodnej, bez używania detergentów. Wymiana zabrudzonego pada z mikrofibry na nowy odbywa się bez konieczności bezpośredniego kontaktu dłoni z zanieczyszczeniami.

Oczyszczacz powietrza
Oczyszczacz powietrza
684 pkt

Poradzi sobie nie tylko z zarodnikami pleśni i grzybów, roztoczami kurzu domowego i nieprzyjemnymi zapachami, ale również z pyłem zawieszonym PM 2,5. Nadaje się do pomieszczeń do 99 m2.

Myjka ciśnieniowa
Myjka ciśnieniowa
1076 pkt

Mocna i niezawodna nadaje się do czyszczenia dużych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. W wyposażeniu znajduje się wąż wysokociśnieniowy o długości 8 m, lanca Vario Power i dysza rotacyjna.

Powrót do katalogu nagród