Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:
800 802 302
ursa.go@ursa.com
Akcesoria
Kubek termiczny
Kubek termiczny
33 pkt

Kubek termiczny Lamart wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o pojemności 400 ml, posiada mechanizm zapobiegający niepożądanemu otwarciu.

Czajnik
Czajnik
34 pkt

Czajnik elektryczny Łucznik WK-1801 o dużej mocy 1800W i o pojemności 1.8 l, wykonany został ze stali nierdzewnej. Dodatkowym wyposażeniem są antypoślizgowa rączka, obrotowa podstawa oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.

Torba termiczna
Torba termiczna
120 pkt

Torba Dometic, o pojemności 25l pozwala na zachowanie niskiej temperatury produktów. Idealnie sprawdzi się podczas biwaków, wycieczek czy zakupów. Torba wyposażona została w komorę główną, kieszeń boczną, regulowane mocne uchwyty oraz pasek, które zapewniają jej komfortowe użytkowanie.

Krzesło kempingowe
Krzesło kempingowe
185 pkt

To komfortowe składane krzesło posiada 2 podłokietniki oraz wbudowany pasek do przenoszenia. Po złożeniu zajmuje mało miejsca, a przewiewna tkanina na oparciu zapewnia optymalną wentylację podczas użytkowania.

Odkurzacz
Odkurzacz
293 pkt

Odkurzacz Karcher WD3 jest wygodny i wszechstronny w zastosowaniu. Dzięki specjalnie zaprojektowanym akcesoriom, szybko i skutecznie usuwa różne zanieczyszczenia.


Multicooker
Multicooker
304 pkt

Multicooker Tefal RK705138 12w1 o pojemności 5l, to urządzenie wielofunkcyjne posiadające 12 różnych programów. 9 spośród nich nadaje się do gotowania, dzięki czemu codzienne przygotowywanie posiłków będzie dużo łatwiejsze i szybsze.

Namiot ogrodowy
Namiot ogrodowy
403 pkt
Namiot o wymiarach 2x2 m posiada odporny na działanie promieni UV i wody dach, który wykonany został z tkaniny Oxford 600D z powłoką PVC. Rama ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, zapewnia stabilne i trwałe zadaszenie ogrodowe. Zarówno montaż jak i złożenie namiotu są szybkie i proste.
Powrót do katalogu nagród